0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Офісні перегородки

Офісні перегородки

У великих торгових залах та офісах актуальними є використання спеціальних перегородок. Вони дозволяють ділити приміщення на окремі частини, утворюючи умовні кабінети – комфортні робочі місця. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали, зокрема скло, металопластик, алюміній тощо. В залежності від їх призначення, бюджету та  інтер’єрних рішень ви маєте можливість обрати забарвлення, матеріал і дизайн. Розрізняють мобільні та стаціонарні конструкції. Перший варіант дозволяє в будь-який момент поміняти їх розміщення – легкі в встановлені та демонтажі. Стаціонарні кріпляться до стін, стелі та підлоги, проте у них є ряд переваг – відмінна звукоізоляція. Для офісних перегородок незалежно від обраного матеріалу доступні різні типи оформлення дверного прорізу. Це можуть бути звичайні двері або ж розсувні системи тощо.

Алюмінієві перегородки

Використання алюмінієвих офісних перегородок – це найпопулярніший варіант. Конструкції легко монтуються та мають красивий вигляд. Особливістю є їх міцність та надійність, простота монтажу та сучасний дизайн. Окрім того алюмінієвий каркас можна пофарбувати в будь-який колір згідно шкали RAL для створення привабливого інтер’єру. Для даних конструкцій можливе будь-яке наповнення, зокрема скло: як позоре, матове так і загартоване. Алюмінієві перегородки володіють оптимальними технічними характеристиками, а саме високі показними звукоізоляції, що особливо актуальне у офісах з великою кількістю працівників.

Скляні перегородки

Скляні перегородки – це вишуканий варіант для поділу приміщення. Вони мають презентабельний вигляд та свідчитимуть про високий статус організації. Найчастіше для даних конструкцій використовують матове скло, яке обмежує візуальний доступ до працівника. Також для скла можливе і різного кольору відтінок – все залежить від дизайн приміщення та вподобань клієнта.  

Металопластикові перегородки

Метапластикові перегородки – це доволі бюджетний варіант. Проте їх вартість залежить від обраного профілю. Особливістю їх є відмінні технічні характеристики, зокрема високі показники звукоізоляції. В залежності від температурних умов слід пам’ятати, що обравши надійний профіль та якісний склопакет ви отримаєте і теплозбереження. Для рами доступний широкий вибір забарвлення в тому числі і «під дерево».  А для склопакету можливе вмонтування жалюзі всередину. Дана функція є дуже практична, коли під час важливих зустрічей візуальний доступ до кабінету повністю обмежується. Для склопакету також доступний широкий вибір декору - шпроси, фриза та різний тип скла.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно