0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Облаштовуємо офіс за допомогою перегородок

Облаштовуємо офіс за допомогою перегородок

Сучасний діловий світ неможливо уявити без швидкого темпу діяльності та постійної активності. Це досягається завдяки підвищенню продуктивності праці, тайм менеджменті, зміні оточення працівника. Саме робоча обстановка часто відіграє важливу роль для мотивування працюючих та покращення їхнього фізичного стану. Спеціалістами неодноразово доведено, що надмірна згуртованість та нав’язливі кольори заважають робочому процесу, відволікають від задач та зменшують рівень індивідуальної відповідальності.

На жаль, не всі офісні приміщення побудовані відповідним чином, а отже виникає необхідність виділення окремого робочого місця. Звичайно, можливо викликати бригаду майстрів і звести відповідну стіну з цегли чи гіпсокартону. Більш легким та доступним методом вважається зведення легких офісних перегородок з ПВХ чи алюмінію. Таким чином можливо раціонально розподілити робочий простір навіть там, де це технічно зробити досить складно.

Офісні перегородки – характеристика, переваги та недоліки

Офісними перегородками спеціалісти називають невеликі мобільні чи стаціонарні конструкції, котрі розподіляють приміщення на окремі робочі зони. Серед плюсів таких блоків в першу чергу визначається ціна, адже в порівнянні з класичним переплануванням вартість такої конструкції буде в рази меншою. Прозорі чи дзеркальні ширми можуть візуально збільшувати невеликі приміщення. Легкий монтаж чи демонтаж є безсумнівною перевагою для підприємств та організацій, що часто змінюють місце розташування. Невеликі розміри та незначна вага полегшують транспортування та монтування, а самі конструкції можуть використовуватися багаторазово. Фактично такі стінки можуть ставитись в готові приміщення без шуму, пилу та необхідності виносу меблів.

Не обійтися і без ложки дьогтю: тонка офісна перегородка не забезпечує якісної звукоізоляції та має незначну вогнестійкість. Проте, за потребами клієнта може бути виготовлено продукцію, яка відповідатиме високим вимогам пожежної безпеки. Зведення нерухомої перетинки з фанери чи гіпсокартону обійдеться власникам дешевше, однак вони не вирізнятимуться ні гарним зовнішнім виглядом, ні можливістю до перепланування.

Основні види офісних перегородок

Перегородки для робочих приміщень можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

- скло;

- ПВХ;

- полікарбонат;

- алюміній;

- гіпсокартон та ін.

Відповідно вибір основи залежить від потреб споживача, наприклад, необхідністю затемнення робочих зон чи посиленої міцності.

Можливість транспортування та демонтажу і повторного монтування без втрати корисних характеристик виділяє вид мобільних перегородок. Вони можуть бути пересувними, тобто без стійких кріплень або трансформовуваними, тобто такими, що можуть суттєво видозмінятися залежно від потреб. Найчастіше ці конструкції відкриваються класично або у вигляді «гармошки». Такий варіант зручний не лише при переїздах, а й при потребі збільшити або розділити простір в конференц-холі, бізнес-центрі чи виставковому залі. Блоки розділяють або об’єднують для виконання окремих завдань. Іншим типом є стабільні стаціонарні конструкції, які розподіляють зони в офісах чи виробничих приміщеннях. Такий варіант більш поширений завдяки нижчій ціні.

Окремо виділяють спеціалісти стінки спеціального призначення: сантехнічні в туалетних кімнатах, скляні в торгових центрах чи громадських установах.

За конструктивними особливостями вирізняють суцільні (від стелі до підлоги чи від стіни до стіни) та несуцільні (не досягають повністю точок кріплення). Суцільний варіант дозволяє повноцінно відділити робочі зони, забезпечити звукоізоляцію, другі оптимальні для виділення окремих зон або самі зони між собою.

Аналогічно віконним конструкціям виділяють відкривні (в тому числі з дверима), розсувні, глухі.

За видимістю розрізняють прозорі, напівпрозорі, непрозорі конструкції та комбіновані.

Особливості алюмінієвих перегородок

Найчастіше для виготовлення офісних перегородок використовується алюміній. Цей сучасний матеріал має безліч переваг, серед яких:

- можливість встановлення в пройомах будь-якої складності;

- незначна вага в порівнянні з іншими матеріалами;

- міцність та зносостійкість;

- широка палітра кольорового покриття;

- відмінний естетичний вигляд;

- екологічна безпечність;

- легкий догляд.

Алюмінієві загородження можуть бути непрозорими з використанням сенвіч-панелей та прозорими. В другому випадку комплектується склопакет, який може бути стандартним, матовим, дзеркальним, фактурним чи тонованим. Для покращення звукоізоляції використовується потрійне скло з різною дистанцією між шарами.

Перегородки з алюмінію прекрасно підійдуть в приміщення з високими стелями, адже метал дозволяє виготовити блоки значних розмірів, при цьому вони будуть несхильні до деформації. Спеціальні заглибини в профілях допоможуть зручно провести комунікації.

Декілька важливих порад щодо вибору офісних перегородок

Самостійно розібратися який варіант є оптимальним, а за що переплачувати не потрібно, досить складно. Якщо є вимога щодо прозорості конструкції слід підбирати склопакет (кілька шарів скла), а не просто моноскло, адже такий варіант покращує шумоізоляцію. При цьому спеціальне покриття дозволить зробити скло теплозберігаючим чи протиударним. Ширми з каркасом краще ізолюватимуть від по стороннього шуму ніж приміром суцільні зі скла чи ДСП.

Для визначення необхідної кількості стінок варто заздалегідь промалювати план, і згадати не лише про робочі, а й технічні приміщення, приміром кухню чи санвузол. Для розподілу робочих місць можуть підійти невисокі перетинки, однак вони не підійдуть для зберігання цінностей. Слід обов’язково продумати план виходів таким чином, щоб двері не вдарялися об стінки чи між собою.

Перегородки – невід’ємна частина дизайну сучасних офісних приміщень, що забезпечує розподіл робочого простору та покращує ефективність взаємодії між працівниками. Зручність та міцність конструкцій з алюмінію зумовлює їх все частішу популярність. Можливість виготовлення індивідуального рішення допоможе вибрати оптимальний варіант без додаткових втрат на перепланування чи труднощі під час монтажу.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно