Акція від «Перфект»: кожен може виграти автомобіль! – 0 800 500 593

0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Сб 09:00–18:00

Купуй вікна чи двері та вигравай автомобіль!

Щасливі клієнти – це наша ціль! Кожного дня ми працюємо над тим, щоб бути кращими, пропонуючи нашим клієнтам найкращу віконну та дверну продукцію. Ми розвиваємося, розширюючи асортимент товарів та послуг, щоб ви відчували максимальний сервіс та могли обрати те, що вам подобається! 

Сьогодні ми хочемо запропонувати для наших клієнтів чергову щорічну акцію «Виграй автомобіль» та цінні подарунки від магазину побутової техніки "Largo"! Адже для кожного буде приємно окрім міцних, надійних, довговічних вікон та дверей отримати і такий цінний приз як автомобіль або побуову чи  комп`ютерну техніку. А для того, щоб взяти участь в акції необхідно в період з 08 серпня 2017 року по 09 серпня 2018 року придбати вікна чи двері Perfect у наших офіційних салонах «Perfect» в своєму місті. 

Умови акції «Виграє автомобіль» є дуже прості. Купуєте віконну або дверну продукцію – реєструєтеся на нашому сайті згідно форми – очікуєте 11 серпня 2018 року! Адже саме в цей день відбудеться жеребкування та оголошення переможця – власника автомобіля! Але не забудьте зберегти оригінали чеків та гарантійного талону, адже вони будуть підтвердженням здійсненої у нас покупки! 

Тож заходьте в наші салони «Перфект», обирайте вікна і двері та беріть участь у акції. Адже цілком можливо, що саме ви станете власником нового автомобіля! Удачі вам та вдалих покупок!

Відео попереднього розіграшу Автомобіля та цінних подарунків, що відбулася липня 2017 - дивитися ТУТ!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно