Міжкімнатні двері

Найрізноманітніші дизайни, розміри та матеріали доступні на ринку міжкімнатних конструкцій. Такі двері використовуються для квартир, приватних будинків та офісних приміщень. Різноманітність варіантів оформлення дверного полотна дозволяють обрати найоптимальніші, які будуть гармоніювати з  обраним стилем дизайну приміщення.

Для виробництва міжкімнатних конструкцій використовується дерево, ДСП, МДФ, алюміній, металопластик, тощо. Щодо оформлення дверного полотна, то можливі варіанти з використанням скляних вставок, тафель, різьблення та інших елементів декору. Також доступний для них широкий спектр забарвлення, яке відтворює фактуру та тон популярних порід деревини або ж будь-який згідно шкали RAL.

Вибір міжкімнатних дверей    

Міжкімнатні дверні конструкції можна поділити на два типи: глухі та зі склінням. Перший варіант це – дверне полотно без прорізів та скляних вставок. Для їх декорування використовується різьблення, тафлі та інші декоративні матеріали. Щодо другого варіанту, то двері мають скляні вставки та прорізи. Дверне скло встановлюється за допомогою спеціальної рами. Для оформлення даних вставок доступні різні типи скла: тоноване, матове, прозоре, вітражі та з візерунками, тощо.

Також поділити міжкімнатні двері можна за способом відривання: орні та розсувні. Перший спосіб – це поширений варіант дверей, вони складаються з однієї стулки, або з двох – як варіант вони можуть бути різної ширини. Щодо розсувних дверей, то це доволі сучасні конструкції. Стулки рухаються по верхній або нижній направляючій. До основних переваг такого способу відривання – це економія площі приміщення.

Дверні міжкімнатні конструкції володіють високими показниками тепло- і звукоізоляції, стійкі до вологості, механічних пошкоджень, але всі ці технічні характеристики залежать від обраного матеріалу для дверей. Також для кожної моделі дверей можна обрати дверну ручку та замок – вибір залежить від місця встановлення та призначення конструкцій.

Купити міжкімнатні двері

Якщо Ви бажаєте придбати міжкімнатні двері, то рекомендуємо завітати в наш салон «Перфект». Тут Ви зможете оглянути якісну продукцію європейського та українського виробництва, зокрема зразки міжкімнатних конструкцій, отримати допомогу та поради наших менеджерів-консультантів, щоб мати можливість обрати найкращий варіант для квартири, будинку чи офісу.

Інші види вікон: