0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Металопластикові (ПВХ) вікна для VIP заміського будинку

Металопластикові (ПВХ) вікна для VIP заміського будинку

Під VIP-вікнами мається на увазі поєднання найкращих характеристик вікна з респектабельним зовнішнім виглядом. Сучасному металопластиковому профілю властиві не тільки чудові показники теплозбереження, шумоізоляції і міцності, але і чудовий дизайн з можливістю підбору найбільш відповідного кольору і текстури. За допомогою елітного профілю можна створюватинестандартні вікна для прорізів будь-якої форми.

На що здатні сучасні VIP-вікна?

Елітний статус - це не тільки те, що лежить на поверхні і видно оку. Як і в будь-якій сфері життя, елітарність передбачає найвищу міру якості механізмів і будови віконної рами, того, що заховане «під капотом». VIP-вікна дають своїм власникам наступні практичні переваги:

  • двокамерний склопакет, складений з трьох листів скла з відбиваючим покриттям і заповненням порожнин газом, забезпечує найкраще енергозбереження;
  • багатокамерний широкий профіль з додатковим термоізоляційним ущільненням, сильно уповільнюючий теплоперехід;
  • неперевершена ударостійкість і стійкість до злому завдяки властивостям скла, фурнітури і запірних механізмів;
  • стильні новаторські рішення, такі, як портальні віконно-дверні конструкції, що виглядають особливо ефектно.

Вираз «під капотом» обрано не випадково. Вигини і форми елітного ПВХ профілю PERFECT Passive , створеного спеціально для VIP-будинків, розробляв дизайнер автомобілів Lamborghini. Тому порівняння з однією з найбільш престижних марок автомобілів цілком доречно.

Увага до деталей

Вікна «Перфект» для VIP-будинків можуть включати в конструкцію безліч додаткових елементів декору: накладні імпости, шпроси, бевелси, дизайнерські віконні ручки. Можлива установка тонованих або вітражних вікон. Безшовні технології зварювання покращують вигляд конструкції, а за допомогою ламінування профілю можна надати вигляду дерева або інших матеріалів і будь-який колір.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно