0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Металопластикові (ПВХ) вікна для VIP квартири

Металопластикові (ПВХ) вікна для VIP квартири

Чим відрізняється елітна квартира від середньостатистичної? Це завжди велика і гарна квартира, опалювана індивідуальною системою. Виходячи з цих даних слід підбирати віконний профіль і склопакет. Більший обсяг приміщення завжди важче прогріти, а без належного енергозбереження опалення може обійтися в чималу суму. Дизайн також дуже важливий: володіючи VIP-житлом з відповідними меблями і антуражем, ніхто не погодиться споглядати звичайні невибагливі віконні рами.

Якими параметрами володіють VIP-вікна?

Підбираючи вікна для фешенебельної квартири, слід дотримати баланс між енергозбереженням , дизайном і ціною. Екстремально теплі рішення навряд чи доцільні для міської квартири з хорошим опаленням, тому що витрати будуть непропорційні економії. В той же час, вікно повинно виглядати стильно і мати можливість вибору зовнішнього вигляду при замовленні. Для таких вікон оптимальні наступні параметри:

  • пятикамерний металопластиковий профіль створює гідну перешкоду на шляху теплообміну;
  • енергозберігаючий склопакет з газовим наповненням завжди краще звичайних двох шибок з повітряним прошарком;
  • утеплена підставочна планка теж буде незайвою;
  • не завадить і додатковий захист від злому за допомогою особливої фурнітури і протизламних ручок;
  • дизайн: багато зупиняться на традиційному білому профілі, але вимогливим клієнтам знадобиться можливість вибору кольору і видимої фактури.

Який профіль «Перфект» найбільш оптимальний?

Для VIP-квартири ми порекомендуємо модель PERFECT 5 Energy , що володіє всіма перерахованими характеристиками. Профіль ПВХ поставляється в білому кольорі, але є можливість вибору інших кольорів та фактур. Вікна Energy забезпечені якісною і зручною німецькою фурнітурою і протизламними ручками HOPPE Secustik. Модель відноситься до класу енергозбереження А + і забезпечує квартиру захистом не тільки від морозів, але й від зовнішнього шуму.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно