0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Металопластикові (ПВХ) вікна для квартири

Металопластикові (ПВХ) вікна для квартири

Вимоги до вікон міських квартир полягають в досягненні балансу між ціною і прийнятними характеристиками. Володарі звичайних квартир не стануть платити високу ціну за показники, що не дають відчутного ефекту. Потрібно, щоб було тепло, тихо і недорого. У цій споживчій ніші є безліч пропозицій, більшість з яких спокушає низькою ціною і відверто не дотягує до необхідної якості. «Перфект» в змозі запропонувати вікна, які не підведуть, але й не «вдарять» по гаманцю.

Як не помилитися з якісним вікном?

Для того, щоб не помилитися у виборі, слід знати, які характеристики є необхідними для збереження тепла і тиші в квартирі. Для вікна, що витримує граничні температури українських зим і не завжди задовільну роботу центрального опалення, не підходять класи енергозбереження Б і В. Вони обмежено придатні лише в південних областях. Необхідний клас не менш А (0,8 м2 * оС / Вт). Цьому класу відповідають наступні параметри:

  • склопакет з енергозберігаючим покриттям, з повітряним або газовим наповненням;
  • ширина ПВХ-профілю не менше 70 мм для більшого розміру внутрішніх камер;
  • наявність не менше чотирьох роздільних повітряних камер всередині профілю;
  • наявність утеплених планок в підставці і пазових ущільнювачів в зазорах вікна.

Крім утеплення, слід пам'ятати про якісну, довговічну і зручну фурнітуру, а також про противовзламні характеристиках ручок та інших механічних елементів.

Вікна «Перфект» для міської квартири

Найкращим варіантом «Перфект» для звичайної міської квартири є металопластиковий профіль Excellent . Тут оптимальним чином поєднується висока якість, всі необхідні характеристики і економія в ціні. Вікна Excellent належать до класу енергоефективності А, що досягається завдяки застосуванню чотирикамерного металопластикового профілю та енергозберігаючого склопакету. Вікно надійно захистить квартиру від холоду, зайвого шуму і прослужить дуже довго.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно