0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Металопластикові (ПВХ) вікна для будинку

Металопластикові (ПВХ) вікна для будинку

Дача або заміський будинок пред'являють особливі вимоги до вікон. Приватні будинки потребують посиленого опаленні взимку. Площа будинку досить велика, часто він має більше одного поверху. На опалення витрачається дорогі газ, електрика чи інші види палива. Ще однією проблемою заміських осель, особливо рідко відвідуваних, є несанкціоновані проникнення зі зломом. Важливий і естетичний момент - адже люди будують будинки за містом для відпочинку і насолоди.

Кожному будинку - свої вікна

Для заміського будівництва можна використовувати широкий спектр металопластикових або дерев'яних профілів, залежно від типу будинку, його відвідуваності і передбачуваного рівня комфорту. Для звичайної дачі на невеликій ділянці за містом можуть підійти більш прості варіанти, а елітний котедж потребує високих стандартів якості та краси. Для кожного з наведених нижче випадків у «Перфект» є підходящі ПВХ-вікна:

  • елітному VIP-будинку будуть потрібні віконні конструкції нестандартної форми і різних кольорів, додаткові декоративні елементи, тоноване скло, вітражі і засоби підвищеної безпеки;
  • звичайному заміському будинку підійдуть естетичні профілі з ламінацією, хорошими параметрами енергозбереження та стійкості до злому, з деякими елементами декору;
  • дача, основне призначення якої - літній відпочинок та роботи в саду, не потребує посиленого захисту від холоду, але вимагає ефективного провітрювання і протизламних технологій.

Пропозиції «Перфект» для вашого будинку

Широкий вибір металопластикових вікон «Перфект» задовольнить всі перераховані потреби. Наш елітний профіль PERFECT 8 Passive в різних варіантах забарвлення і виконання підійде для найпрестижніших заміських резиденцій, для звичайних будинків і дач є менш дорогі високоякісні варіанти. Наша продукція має клас енергозбереження не нижче А, оснащена протизламною фурнітурою і блокуючими віконними ручками. «Перфект» створює вікна будь-якої форми і стилю, спираючись на вашу фантазію, смак і монтажно-інженерний досвід наших співробітників.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно