0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Ламіновані металопластикові (ПВХ) вікна

Ламіновані металопластикові (ПВХ) вікна

Ламінуванням називається покриття профілів металопластикових вікон спеціальною пластиковою плівкою з метою надання певного забарвлення і фактури. За допомогою ламінації пластикові профілі можуть виглядати схожими на дерево різних порід і інші престижні облицювальні матеріали. Ламінат робить зовнішній вигляд вікон дорожче, дозволяє імітувати класичні матеріали за допомогою профілів ПВХ для відповідності різним типам інтер'єру.

Як наноситься ламінат і яким він буває?

Нанесення ламінату здійснюється в фабричних умовах на спеціальному обладнанні. Під дією температури 125-130 градусів на пластик накладається двокомпонентний поліуретановий клей, який здійснює з'єднання профілю і плівки на молекулярному рівні. За типом нанесення ламінат буває:

  • односторонній зовнішній, із збереженням оригінального кольору профілю всередині приміщення;
  • односторонній внутрішній, коли ламінат наклеюється з внутрішньої сторони будинку;
  • двосторонній ламінат, який може бути як одного, так і різних кольорів;
  • найдорожчим є ламінат в масі, захоплюючий поверхні торців вікон.

Хороша акрилова ламінаційна плівка стійка до ультрафіолету, вигорання, різних опадів. Все це не відбивається на зовнішньому вигляді ламінату і його довговічності. Меншим пошкодженням піддається і сам профіль. Зменшується його прогрівання і знижується ризик розгерметизації. Цей ефект досягається за рахунок особливих стійких речовин і пігментів в складі ламінату. Ламіновані поверхні не вимагають особливого догляду: їх можна мити побутовими неабразівними засобами.

Ламінування вікон «Перфект»

Нанесення ламінату актуально насамперед для елітних профілів, вживаних в VIP-будинках і представницьких приміщеннях. Такі високоякісні профілі, як PERFECT 8 Passive можна покрити ламінатом, що виглядає як деревина дуба, горіха, фактурою слонової кістки або графіту. У поєднанні з іншими елементами декору - шпросами, бевелсами, вітражними і тонованими шибками - ламінований профіль здатний створити неповторний стиль вашого вікна.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно