0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Інформація для дизайнерів

Інформація для дизайнерів

Дизайнерські вікна – все реально!

Незвичний, ординарний та ексклюзивний дизайн прагне створити кожен дизайнер. Цікаві фасади, креативні інтер’єри – це все доповнять оригінальні вікна. Ми виготовляємо віконні конструкції різної геометрії, форм, розмірів, з використанням декоративних елементів та фарбуючи рами у будь-який колір.

З нами найсміливіша ідея стає реальністю. Досвідчені майстри, проектори та виконавці дозволяють створити такі вікна, які заставлять залюбуватися всіх перехожих, а власників будинків викликатиме захват!

Матеріали для вікон

Ми виготовляємо вікна з різноманітних матеріалів: деревина, алюміній, металопластик – все залежить від ваших вподобань та потреб.

Дуб, сосна, модрина чи навіть червоне дерево все це стає можливим саме з нами. Дерев’яні рами виготовляються різної ширини, в залежності від призначення та покладених функцій.

Вікна із алюмінію дозволяють створити конструкції великих розмірів, що будуть вирізнятися своєю легкістю. Зимові сади, зали, тераси чи веранди – це найкраще їх призначення.

Металопластикові вікна характеризуються високим теплозбереженням та звукоізоляцією. Сучасні технології дозволяють їх виробляти екологічними, красивими та елегантними, що робить їх сьогодні найпопулярнішими вікнами.

Колірна гама для вікон

Незалежно від вибраного матеріалу для рам, конструкції можуть мати найрізноманітніші забарвлення. Навіть дерев’яні рами можуть мати однотонний колір, а металопластикові – відтворювати тон та фактуру деревини, яку не відрізнити від оригіналу.

В тон забарвлення рам вікна ми пропонуємо і аксесуари, такі як: відливи, дашки, підвіконники. Адже все має між собою гармоніювати та надавати фасаду будинку красивого вигляду.

Круглі, квадратні, арочні….

Для створення креативного проекту будинку віконні отвори роблять незвичної форми. Вони можуть бути як великих розмірів, так і мати форму кола, трикутника, арки, трапеції, овалу тощо.

Наша команда готова виготовити вікно, яке матиме нестандартну форму. Проектуючи такі конструкції ми вивчаємо можливі ризики експлуатації такого вікна, можливі варіанти видозмінення, щоб власники будинків були задоволені не лише його виглядом, а і функціональністю.

Якісні вікна за доступною ціною

Ціна є показником якості. Але наші вікна не мають комерційних націнок, оскільки ми є безпосередніми виробниками віконних та дверних конструкцій. Для виготовлення вікон ми використовуємо німецький профіль, надійну фурнітуру та ручки, склопакети, які володіють відмінними технічними характеристиками – все це для того, щоб власники будинків та квартир відчували домашній затишок та комфорт.

Наша компанія вже понад 13 років є успішною на українському ринку. Для нас важлива репутація та відгуки наших клієнтів. Тому ми дбаємо про якість своєї продукції та ціни, які були б доступними для кожного клієнта!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно