0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Глухі двері з сендвіч-панеллю

Глухі двері з сендвіч-панеллю

Найпоширеніші серед дверних конструкцій є глухі двері. Цей варіант буде відмінним для будь-яких приміщень, як для житлових, так і для комерційних. Окрім того, це універсальні конструкції, які гармоніюватимуть з різними стилями інтер’єру.   

Глухі двері – це суцільне полотно, в оформлені якого не використовуються скляні вставки, прозорі отвори, тощо. Вони володіють високими показниками звукоізоляції, завдяки чому в приміщені буде комфортно, спокійно та тихо. Ці властивості особливо актуальні для дитячих кімнат, спальні, робочих кабінетів, ванних, тощо. І навіть незважаючи на простоту дизайну, вони стануть ідеальним доповненням в стильовому оформленні приміщення.  

Використання сендвіч-панеллі в дизайні глухих дверей   

Виготовляються глухі дверні конструкції з різних матеріалів – дерева, металу, металопластику, ДСП, МДФ. Також вони можуть мати як звичайну прямокутну форму, так і аркову – все залежить від дверного отвору та вподобань господарів. Для таких конструкцій можливі різні варіанти відкривання – двері-купе, обертатися навколо осі, складанняя гармошкою або книжкою і звичайне відкривання/закривання.   

Глухі двері можуть бути оформлені сендвіч-панеллю. Завдяки такому методу декорування дверного полотна можна отримати ексклюзивний дизайн. Вони надають конструкції елегантного, привабливого вигляду. Окрім того сендвіч-панель покращує технічні характеристики дверей, зокрема показники тепло- і звукоізоляції.

Глухі дверні конструкції зі сендвіч-панелю використовуються як для міжкімнатних так і для вхідних прорізів. Такі двері є витривалі до перепадів температури і вологості – все залежить від обраного матеріалу. Сендвіч-панель може мати найрізноманітнішу форму, утворюючи певний малюнок, та забарвлення – підібране як дверне полотно, або ж контрастне. За допомогою цього елементу декору можна створити неперевершений дизайн дверей, що стане окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.  Окрім того, вони є легкі в догляді, особливо якщо це металопластикові конструкції.

Купити глухі двері із сендвіч-панеллю

Якщо Ви бажаєте придбати глухі дверні конструкції із сендвіч-панеллю, то неодмінно завітайте в наші салони «Перфект». Тут Ви отримаєте багато корисної інформації про конструкції, матимете можливості оглянути дверні моделі, підібрати кольорову гаму, дизайн, ручки, тощо. Наші працівники за Вашим бажанням можуть здійснити доставку та встановлення придбаних дверей, адже професійний монтаж – це запорука правильного та довговічного функціонування дверних конструкцій.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно