0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Двері з тонованим склом

Двері з тонованим склом

Сучасні тенденції дизайну дверного полотна дозволяють створити неперевершені двері. Серед різних елементів декору, все більшу популярність отримує тоноване скло. Такі конструкції виглядають привабливо та сучасно. Окрім того, вони будуть відмінним варіантом для інтер’єрів в стилі мінімалізм.

Обираючи саме такий дизайн варто пам’ятати про безпеку. Двері повинні бути якісними та міцними, адже в іншому випадку вони можуть стати причиною нещасного випадку та додаткових витрат.

Особливості тонованого скла для дверних конструкцій

На сьогоднішній день виділяють декілька методів тонування скла, яке використовується для дверних конструкцій. Одними з основних є тонування скла в масі, а також використання спеціальної тонуючої плівки. Перший варіант є доволі дорогим. Для його отримання добавляють барвник під час самого процесу виробництва. Завдяки цьому тон є рівномірним, а скло піддається загартуванню, легко обробляється і стійке до механічних пошкоджень та стирання. Найчастіше для забарвлення використовують сірий, коричневий, темно-синій та темно-зелений колір.    

Тонування за допомогою плівки – це бюджетний варіант отримання красивого дизайну. Для цього на готове скло наклеюється полімерна плівка. Завдяки цьому методі скло стає ще більше міцним та захищеним від розбивання.

Дизайн дверного полотна з тонованим склом використовується як для квартир і приватних будинків, так і для дверей в комерційних будинках та офісах. Окрім того, воно має ряд позитивних властивостей, а саме: низька світлопрозорість, міцність та теплоізоляція. Його використання буде відмінним варіантом для металоплатикових, металевих, дерев’яних конструкцій.

Купити двері із тонованим склом

Створити неперевершений дизайн приміщення допоможе сучасне оформлення дверного полотна із застосуванням тонованого скла. Завітавши в салони ТМ «Перфект» Ви отримаєте можливість ознайомитися з варіантами та видами тонування, які використовуються для вхідних та міжкімнатних конструкцій. Переглянути серії дверної продукції та вибрати найкращу модель для Вашого приміщення. А наші менеджери-консультанти  нададуть всю необхідну інформацію, щоб Ваш вибір був правильним і Ви отримували максимальне задоволення від здійсненної покупки.        

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно