0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Двері зі штульпом (штульпові)

Двері зі штульпом (штульпові)

Сучасні технології дозволяють виготовити двері найрізноманітнішого дизайну, розміру, кольору, матеріалу, тощо. Серед таких варіантів є двері із штульпом. Використовується він у двохстулкових, подвійних дверних конструкціях. 

Штульп – це спеціальний накладний профіль, який прикріпляється на одній із стулок дверей. За його допомогою можливе відкривання двох стулок одночасно, без використання імпосту (вертикальної перегородки між стулками). Головна особливість штульпу – це забезпечення надійного замикання і відмикання дверей. В дверних подвійних (2 стулки) конструкціях із штульпом є основна стулка, до якої прикріплюється ручка, а друга – фіксується до дверної коробки.

Двері з штульпом: особливості конструкцій

Для виготовлення штульпових дверей використовуються різні матеріали, зокрема, дерево, МДФ, метал, металопластик, тощо. Найпопулярніший даний варіант конструкцій в приміщеннях де є велике скупчення людей – магазини, комерційні будівлі, а також їх обирають для приватних та заміських будинків. Щодо дизайну, то все залежить від дверного отвору і Ваших вподобань. Так є можливість обрати ширину для кожної стулки, колір, він залежить від матеріалу з якого вони виготовлені, а також декор,  використання різних варіантів скла для вставок, накладки, тощо.   

Функціонування подвійної дверної конструкції відбувається за допомогою штульпового механізму. Він фіксує одну стулку нерухомо в рамі, а також при закриванні основної стулки забезпечує її надійне замикання. Окрім того для таких конструкцій використовуються мікроліфти, які при закриванні плавно піднімають стулку та знижують навантаження на верхні дверні петлі. А також протидіє помилковим поворотам ручки, захищає механізм від поломки та підвищує надійність конструкції і зменшує тертя.  

Для монтажу даних дверей дуже важливим є їх правильне встановлення, вірно здійснена розмітка на відповідних планках – в ній здійснюється фіксація запірних елементів.  

Де купити двері з штульпом

Якщо Ви бажаєте придбати подвійні двері з штульпом, то рекомендуємо завітати в мережу салонів «Перфект». Тут Ви отримаєте корисну інформацію про особливості дверних конструкцій, переглянете моделі дверей, оберете кольорову гаму та дизайн дверного полотна. А бригада монтажників професійно встановить придбані конструкції у зручний для Вас час. Адже наша мета – це задоволені клієнти!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно