0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Двері з сендвіч-панеллю і склом

Двері з сендвіч-панеллю і склом

На сьогоднішній день ринок пропонує широкий вибір дверних конструкцій: найрізноманітніші дизайни, кольори, розміри – це дає можливість обрати найкращий варіант кожному клієнту. В залежності від місця їх встановлення та призначення є можливість обрати глухі, або з використанням скляних вставок, сендвіч-панелі, тощо.

Двері з сендвіч-панеллю і склом - це надзвичайно привабливі конструкції. Вони будуть відмінним варіантом для міжкімнатних та вхідних отворів. Для їх виробництва використовується дерево, МДФ, ДСП, металопластик, тощо. Наприклад, вони є популярними для балконного блоку. Завдяки своїй конструкції вони забезпечують потрапляння додаткового освітлення в приміщення, а також володіють високими показниками тепло- і  звукоізоляції.

Двері з сендвіч-панеллю і склом: особливості конструкції

Оформлення дверного полотна з використанням сендвіч-панелі  та скляних вставок стане окрасою будь-якого інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі. Велике значення відіграє матеріал з якого виготовляються конструкції. Так наприклад, металопластикові двері є міцними, надійними, стійкими до мінливих погодних умов, механічних пошкоджень та легкі в догляді. Використання сендвіч-панелі забезпечує їм додаткову надійність та покращує показники тепло- та звукоізоляції. Щодо скла, то для таких дверей використовується склопакет з енергозбереженням – зазвичай це залежить від місця їх встановлення та призначення. Вони будуть відмінним варіантом для вхідних конструкцій та балконних блоків.

Встановлення дверей із сендвіч-панеллю та склом, які виготовлені з дерева, ДСП, МДФ будуть оптимальним варіантом для міжкімнатних конструкцій та офісів. Використання скляних вставок надасть легкості конструкції та забезпечить додатковим джерелом освітлення приміщення. Окрім того, скло може бути матовим, тонованим, вітражним або з використанням фюзингу. Все це створить елегантний привабливий дизайн. Сендвіч-панель для таких конструкцій може мати різноманітну форму,  що надасть дверям особливого вигляду.  Також  дерев’яні двері із сендвіч-панеллю та склом (склопакетом) використовують як вхідні конструкції.

Купити двері з сендвіч-панеллю і склом     

Якщо Ви бажаєте придбати дверні конструкції з використанням сендвіч-панелі та скла, то обов’язково завітайте в мережу наших салонів «Перфект»! Наші менеджери нададуть Вам консультацію та поради щодо вибору міжкімнатних та вхідних дверей. Також в нашому салоні Ви зможете оглянути моделі конструкцій, обрати забарвлення, матеріал, ручки, тощо. Адже для нас важливо, щоб наші клієнти були задоволені придбаною дверною продукцією.

 

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно