0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Двері з ПВХ панелями

Двері з ПВХ панелями

Використання ПВХ панелі в дверних конструкціях – це створення красивого та привабливого дизайну. Вони будуть відмінним варіантом для металопластикових та алюмінієвих профілів. Окрім того, панелі не є важкими (приблизна їх вага – від 12 кілограм), і не потребують додаткових дверних петель, достатньо двох.

ПВХ панелі володіють високими показниками тепло- та звукоізоляції. Завдяки високій щільності вони не промерзають, навіть при дуже низьких температурах. Також панелі є стійкими до УФ-випромінювання, також пожежобезпечними – матеріал є важко займистим та самозгасаючим. Щодо їх оформлення, то є можливість обрати будь-який колір за шкалою RAL, або забарвлення, яке відтворює текстуру та тон деревини. Серед варіантів – це  золотий дуб, новий золотий дуб, горіх, антрацит, срібло, антік, сосна, морений дуб, темний дуб.      

Особливості ПВХ панелі

ПВХ панелі, які використовуються для дверних конструкцій, виготовляються з твердих плит німецької фірми SIMONA з декількох шарів. Внутрішній шар – це екструзійний спінений полістирол, що забезпечує високі показники теплоізоляції дверей. Зовнішній шар – це жорсткий пластик, який забезпечує відмінний вигляд та міцність конструкції.

Вони є якісні, міцні та надійні. Дані ПВХ панелі володіють відмінними технічними характеристиками: високі показники теплоізоляції – завдяки використанню в середині панелі екструдованого пінополіуретану, та звукоізоляція – перевірено сертифікаційними випробовуваннями, а також є стійкі до механічних пошкоджень, мінливих погодних умов. Такі конструкції придатні до експлуатації при температурному діапазоні від -50°С до + 60°С.

Оформлення ПВХ панелі може бути найрізноманітнішим. Для них, як варіант, використовуюся вітражі, які є різного дизайну, різної ціни, колірної гами та складністю. Їх за цими ознаками поділяють на дві групи. Перша – це вітражі за доступними цінами, проте з  шаблонним дизайном, не великої складності та розраховані для широкого кола клієнтів. Друга – це високої складності вітражі, з ексклюзивним дизайном, для них використовуються фацетні, бевальні елементи та розраховані для вимогливих замовників.

Для оформлення ПВХ панелі використовуються також об'ємні малюнки. Вони виготовляються на спеціальних високотехнологічних пресах шляхом пресування. Завдяки цьому вони мають привабливий вигляд та є якісними і міцними.

Купить двери из ПВХ панелью

ПВХ панелі для міжкімнатних та вхідних дверей – це оптимальний варіант дверних конструкцій. Вони є прості у догляді, еклогічночисті, стійкі до атмосферних опадів, вологості, механічних пошкоджень та схвалені санітарно-епідеміологічною службою. Завітавши в мережу наших салонів «Перфект» Ви маєте можливість оглянути варіанти моделей панелі з використанням різного декору, колірної гами, скляних вставок, вітражів. А наші менеджери нададуть вичерпну інформацію та поради, щоб вибір був для Вас легким та правильним!   

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно