0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Для партнерів

Для партнерів

Для успішного бізнесу потрібна правильна поставлена задача та прагматична стратегія. Але це не повністю демонструє нашу тактику. Адже окрім отримання прибутку нам важливі взаємовідносини! 

Наш прибуток формується від продажів вікон та дверей. Але ми окрім грошей хочемо отримувати задоволених клієнтів, щасливих партнерів та успішних співробітників. Наша мета - це створити комфортні умови для діяльності кожної ланки нашої віконної та дверної індустрії, щоб кожен прагнув саморозвиватися, збільшувати обороти продажів та отримувати повноцінну віддачу від проведеної роботи. 

Наша команда – це молоді люди, з індивідуальними амбіціями, прагненнями та мріями. І для нас цікавіший сам процес: від виробництва до доставки вікон та дверей клієнтам, ніж його фінансова складова. Ми постійно вчимося і вдосконалюємося – і це означає що ми розвиваємося! Для нас в задоволення нестандартні замовлення, виготовлення складних конструкцій та нешаблонні задачі.

Нам неодмінно буде цікаво з вами співпрацювати. Ми створимо такі умови, за яких ви будете відчувати постійну нашу підтримку та дружнє плече! Для нас не важливо скільки вікон та дверей ви продасте. Для нас важливо, щоб кінцевий клієнт був щасливий від якості віконної та дверної продукції, термінів виготовлення та нашого сервісу. Адже задоволені клієнти – це найкраща наша реклама! Тому своїх партнерів та дилерів ми не обтяжуємо жодними обмеженнями. Головне – це ваше задоволення нами, щоб ви постійно з нами співпрацювали та розповідали про нас своїм друзям та колегам. 

Наша внутрішня політика побудована на декількох принципах:

Відповідальність перед партнерами та клієнтами

Наша мета полягає в тому, щоб наші клієнти поверталися до нас знову. Тому ми відповідально ставимося до виконання замовлення: від здійснення замірів – виробництва – доставки та монтажу. Адже ніякі білборди не дадуть кращої реклами ніж рекомендації наших клієнтів: сусідам, друзям, родичам, колегам по роботі та просто знайомим. Ми цінуємо їх, і для нас дуже приємно, що вони звернулися саме до нас.

Комфортна цінова політика та терміни виготовлення

Наші ціни можна обговорити. Ми йдемо на компроміси і робимо мега знижки на вікна та двері. Вам потрібно терміново вікна? І ми виготовимо їх за мінімальну кількість днів. Або ж навпаки, ми будемо чекати коли ви повернетеся з відпустки чи з відрядження.

Працювати для клієнтів – це наш стимул  

Найголовнішими для нас є клієнти. Ми їм завдячуємо, що протягом 13 років ми маємо для кого працювати, для кого старатися і вдосконалюватися! Ми стараємося втілити в життя всі ваші проекти, щоб ви отримували лише задоволення та комфорт від придбаних у нас вікон і дверей та наших наданих послуг. 

Продавати вікна та двері – це вигідно!

Сьогодні, як ніколи, актуальними є теплозбереження! Тому і недивно що кожного дня кількість людей, які прагнуть утеплити своє помешкання лише зростає. На думку експертів, нині ця ланка бізнесу тільки розвивається і лише через 10 років можливе повне насичення віконного та дверного ринку.

Наша підтримка допоможе досягти Ваших цілей

Починати будь що завжди складно: страх, невпевненість, сумніви. Але ми допоможемо вам подолати труднощі та налагодити свій бізнес у віконній індустрії! З нами легко починати!

Що ми пропонуємо своїм партнерам

Для того, щоб вам було приємно і комфортно з нами співпрацювати ми пропонуємо:

  • інформаційну підтримку та технічне забезпечення;
  • навчання вашого персоналу щодо різноманітності продукції;
  • дилерські ціни на вікна та двері та систему знижок;
  • доставку готової продукції із фабрики до вашого слону чи офісу;
  • надання зразків та макетів вікон та дверей;
  • термінове виконання замовлень та створення ексклюзивних дизайнів.

Для кожного дилера працюватиме особистий менеджер, який буде допомагати вам: консультації, вирішення проблем, координація роботи тощо.

Тож не гайте часу і телефонуйте прямо зараз! Ми чекаємо на вас у нашому дружньому колективі! 

Комерційний директор

Марчук Інна

+38 096 542 91 08

i.marchuk@gk.te.ua

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно