0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Для корпоративних клієнтів

Співпраця з корпоративними клієнтами

Одним із напрямків роботи компанії «Перфект» - це співпраця з корпоративними клієнтами: будівельні компанії, архітектори, дизайнери тощо. Ми намагаємося завжди вибудовувати довгострокову співпрацю на вигідних для двох сторін умовах з партнерами різних форм власності, масштабності та роду діяльності з можливістю створення індивідуальних схем співробітництва.

Зі своєї сторони ми виконуємо поставлені завдання будь-якого рівня складності, з використанням якісних матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ми пропонуємо лише якісні вікна та двері та повний спектр послуг: від здійснення замірів до монтажу вже готових конструкцій.

Вікна для будь-яких об’єктів

Наша віконна продукція відповідає українським стандартам та європейським нормам. Завдяки цьому наші вікна будуть відмінним варіантом як для приватного помешкання так і для соціальних об’єктів, зокрема шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо. Нашу продукцію використовують також для скління офісних та торгових будівель. Адже ми пропонуємо вікна, які виготовлені з алюмінію, дерева та з металопластику – всі матеріали є екологічно чистими та безпечними для життя. Відповідно кожний знайде найоптимальніший варіант саме для своєї будівлі та приміщення.

Для максимального захисту та безпеки ми пропонуємо ряд додаткових опцій для віконних конструкцій. Наприклад, дитяча безпека, яка унеможливлює відкривання вікон маленькими дітьми, або встановлення віконних замків, що підвищить рівень безпеки, особливо актуально якщо це перші поверхи.

Короткі терміни і великі замовлення

Налагоджуючи співпрацю з корпоративними клієнтами ми чітко розуміємо, що терміни виконання замовлення, переважно, є критичними, а кількість віконних конструкцій є дуже велика. Але це не є для нас проблемою. Ми маємо налагоджений процес виробництва, масштаби якого дозволяють виготовляти велику кількість конструкцій в короткі терміни.

Процес виробництва проходить на якісному обладнанні, з дотриманням технологічних норм виробництва віконних конструкцій. А наші працівники – це досвідчені майстри своєї справи, які виготовляють вікна без браку та по чітко розрахованому проекту.

Розрахунок вартості вікон

Здійснення розрахунку вартості скління об’єкту в нас відбувається оперативно. Для цього вам необхідно зв’язатися з нами та повідомити розміри віконних отворів та їх кількість. Після цього наш менеджер здійснює необхідні розрахунки та повідомляє вас про нашу комерційну пропозицію.

Варто зазначити, що компанія «Перфект» пропонує гнучку систему знижок та акцій для корпоративних клієнтів.

Після того, як вартість всього замовлення є узгоджена, наш працівник прижає на ваш об’єкт і здійснює кінцеві точні заміри віконних отворів.

Чому варто обрати нас

Компанія «Перфект» - це український виробник віконних та дверних конструкцій, який здійснює свою діяльність вже більше як 13 років. Для виробництва вікон ми використовуємо німецький профіль, надійну та довговічну фурнітуру та якісні склопакети. Для нас важливо, щоб наші клієнти були задоволені нашою продукцією та нашим спектром послуг, а тому ми слідкуємо за функціональність, привабливістю віконних конструкцій та професіоналізмом працівників.

    Переваги роботи з нами:
  • короткі терміни виконання;
  • виїзд менеджера із зразками нашої продукції;
  • гарантійне обслуговування (15 років);
  • контроль менеджером виконання замовлення на всіх стадіях виробництва.

Ми запрошуємо до співпраці на вигідних умовах. Взамін ми гарантуємо чітке, якісне та оперативне виконання замовлень різного рівня складності.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно