0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Дизайнери рекомендують: оформлення вікон в дерев'яному будинку

Дизайнери рекомендують: оформлення вікон в дерев'яному будинку

Вікна відіграють важливу роль в екстер’єрі та інтер’єрі дерев’яного будинку. Вони надають красивого вигляду віконним отворам, створюючи затишок і комфорт. Сьогодні на ринку віконних конструкцій представлений широкий їх вибір, починаючи від матеріалу з якого вони виготовлені, забарвлення, форми, а також декору.

Обираючи вікна ви оцінюєте не лише їх зовнішній вигляд, але і технічні характеристики. Адже, дуже важливим є збереження тепла в будинку взимку та звукоізоляція, щоб шум вулиці не потрапляв всередину. Окрім того, велику роль відіграє якісна фурнітура – запорука довговічного і комфортного користування вікнами.

Обираємо вікна для дерев’яного будинку

Коли необхідно обрати вікна для дерев’яного будинку, то перша думка, яка приходить - вони повинні бути виготовлені виключно з дерева. Проте це стереотип. Тут не враховуються сучасні технології оформлення віконних конструкцій. Наприклад, ви можете обрати металопластикові вікна із ламінацією (забарвленням) «під дерево». Таке покриття, окрім відтворення кольору відомих порід деревини, передає його текстуру. Дуже важко, не доторкнувшись до поверхні, розпізнати що це ПВХ. Але обравши цей матеріал для вікна, ви отримаєте відмінні технічні характеристики, стійкість до мінливості погодних умов, деформації та гниття.

Великою популярністю користується євробрус. Це сучасна технологія, яка полягає в спеціальному склеюванні тришарового брусу. Відповідно ви  отримуєте вікна з натуральних матеріалів (деревини), тобто екологічні. Такі конструкції відносяться до елітних, вони мають красивий естетичний вигляд та відмінні технічні характеристики.

Окрім рами віконних конструкцій, варто приділити увагу склопакетам. Вони можуть бути однокамерні, двокамерні та з використанням різного типу скла: сонцезахисного, матового, звичайного тощо. Для покращення теплоізоляційних властивостей на скло наноситься спеціальне напилення з іонів срібла, а відстань між ними заповнюється інертними газами.

Фурнітура і віконні ручки повинні бути якісними, адже вони відповідають за правильне відривання вікна. У виробництві віконних конструкцій компанія «Перфект» використовує лише німецькі механізми, що гарантують безпроблемне та довговічне функціонування вікон.

Оформлення вікон в дерев’яному будинку

Оформлення вікна - це не лише вибір рами та склопакету. Для цього використовуються відливи, козирки та підвіконники. Вони, окрім естетичної функції, виконують і захисну – виключають затікання води під час опадів в раму та захищають монтажну піну від попадання на неї ультрафіолетових променів.

Для виготовлення відливів і козирків найчастіше використовується метал. Оскільки саме цей матеріал володіє стійкістю до погодних явищ та механічних пошкоджень. Але вибрати можна і оцинковані, вони володіють покращеними технічними характеристиками та є міцнішими та довговічнішими.

Використання козирків і відливів для вікон створює відчуття завершеності в оформлені віконного отвору ззовні. Їх можна також декорувати: додаючи ковані елементи або утворювати малюнки методом гнуття і надрізання металу. Ваш вибір буде залежати від екстер’єру дерев’яного будинку та власних вподобань.

Мабуть важко уявити вікно без підвіконника. Вибираючи цей аксесуар вам буде доступний широкий їх вибір, починаючи від кольору, матеріалу та розмірів. Звісно, останнє залежить від архітектури приміщення, ширини стіни та ваших потреб. Дизайнерські фантазії дозволяють зробити його продовженням стільниці – якщо це вікно на кухні, і робочого стола – в кімнатах-кабінетах чи в дитячій, або перетворити підвіконник на зону відпочинку – влаштувавши місце для лежання! Звісно, що ви можете оформити його по своєму, розмістити на ньому предмети декору чи вази з квітами – все залежить від ваших ідей і бажань.

Створення неперевершеного дизайну вікна

Якщо ви хочете створити цікавий і загадковий вигляд віконного отвору дерев’яного будинку, то допоможуть вам це реалізувати декоративні елементи, які використовуються в оформленні вікна – шпроси, вітражі, фацет, тощо.

Шпроси створюють особливий дизайн вікна. Вони можуть розміщатися як в середині склопакету, так і ззовні. Шпроси можуть бути конструктивні – їх використовують коли віконне полотно великих розмірів і потрібно зменшити навантаження на раму, - або декоративні (накладні). Другий варіант дозволяє створити неперевершений стиль віконного отвору. Для їх виготовлення використовується алюміній або спеціальний ПВХ профіль. Їх розміщення може бути різних варіантів, навіть у вигляді певних геометричних форм і малюнків.

Використання вітражів - це доволі дорогий варіант оформлення вікна, проте ви в результаті отримаєте ексклюзивний дизайн. Є різні методи його створення: фьюзинг, розпис, фотодрук, заливна техніка, піскоструй та матування. Проте, незалежно від обраної технології, ви отримаєте «ізюминку» інтер’єру приміщення – світло, яке потраплятиме всередину, набуватиме певних відтінків.

Фацет – це спеціальна обробка кромки скла ззовні методом зрізу під кутом від 0 до 45 градусів. Завдяки цим декоративним елементам на склі, сонячні промені заламуються і утворюють веселку, даруючи особливу атмосферу в будинку. Фацет може мати вигляд геометричної фігури, квітки, чи іншу незвичну форму. Особливістю його є те, що при певних кутах зору створюється діамантовий блиск, що неодмінно стане окрасою екстер’єру будинку Він гармонійно поєднується з іншими декоративними елементами для вікон, наприклад, зі шпросами.

Обираючи вікна для дерев’яного будинку, перед вами постає широкий вибір як самих конструкцій, так і аксесуарів та декору. Відвідавши нашу мережу салонів «Перфект», ви матимете можливість наочно оглянути вікна, які виготовлені з євробруса та ПВХ, варіанти ламінації (забарвлення), відливи, козирки та підвіконники, а також різні види декоративних елементів для віконного скла. Наші менеджери-консультанти нададуть вам вичерпну інформацію по всій нашій продукції, щоб ви могли обрати найкращий варіант конструкцій для свого будинку та були довгі роки задоволені якістю та безпроблемним їх функціонуванням.   

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно