0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Чотирикамерні вікна

Чотирикамерні вікна

Чотирикамерні металопластикові профілі покликані змінити застарілі трикамерні конструкції вікон на ринку України. Тільки вони в змозі забезпечити клас енергозбереження А, придатний для більшості регіонів нашої країни. Такі вікна є мінімально прийнятною відповіддю на подорожчання енергоносіїв та послуг опалення. Профіль з чотирьох камер з енергозберігаючим склопакетом коштує недорого і дійсно ефективно зберігає тепло.

Чотирикамерні пропозиції «Perfect»

Актуальною моделлю доступних енергозберігаючих вікон є профіль PERFECT 4 Excellent . Це вікно поєднує відмінну теплоізоляцію, шумопоглинання, зовнішній вигляд і надійність.

Розглянемо характеристики важливих елементів профілю:

  • зовнішня частина профілю складається з двох вертикальних камер, потім йде основна камера з армуванням і ще одна камера з внутрішньої сторони;
  • вікна з цього профілю оснащуються склопакетом з енергозберігаючим покриттям, порожнина якого наповнена повітрям;
  • з внутрішньої сторони є пазове ущільнення, що запобігає продуванню і потрапляння пилу;
  • всередині підставки вікна є утеплена планка, що прикриває ще одне вразливе для холоду місце.

Профіль має глянцеву білу поверхню, зовні виконаний «французький» штапик. Вікна оснащені протизламними ручками HOPPE Secustik зі звуковим сигналом і якісною фурнітурою WinkHaus activePilot, розрахованої на 150 тисяч відкриттів / закриттів. Наша гарантія на таке вікно становить 15 років.

П'ять камер і більше

Пропозиції ПВХ-вікон «Префект» включає пятикамерні , шестикамерні і восьмикамерні рішення для будь-яких потреб і фінансових можливостей. Наші вікна відмінно підійдуть в квартиру, будинок, офіс, елітний котедж, магазин або бізнес-центр. Ми пропонуємо комплексну послугу монтажу вікон під ключ, яка включає всі процедури: від зняття замірів до вивозу сміття після установки. Зверніться до нас, і вам не доведеться піклуватися про якість вікон і монтаж - всі турботи ми візьмемо на себе

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно