Акція від «Перфект»: кожен може виграти автомобіль! – 0 800 500 593

0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Сб 09:00–18:00

  • /
  • Акція від «Перфект»: кожен може виграти автомобіль!

Акція від «Перфект»: кожен може виграти автомобіль!

Стати власником нового автомобіля пропонує компанія «Перфект». Саме у нас, купуючи вікна та двері з 08 серпня 2017 року по 13 липня 2018 року ви можете стати учасником акції «Виграй автомобіль» та взяти участь у розіграші цінного подарунку – Daewoo matiz!

Як взяти участь у акції?

Для того, щоб стати учасником акції ви повинні бути повнолітніми, дієздатними і останні роки проживати в Україні, ну і звісно, вам необхідно придбати вікна або двері Perfect в офіційних салонах «Перфект» у своєму місті.

Отримавши чек та гарантійний талон на придбані вікна чи двері, вам необхідно зареєструватися, заповнивши анкету учасника акції, на нашому сайті «Перфект» та вписати код з SMS повідомлення яке буде надіслано на ваш номер телефону.

13 липня 2018 року – це крайній термін реєстрації учасників акції «Виграй автомобіль», які візьмуть участь у розіграші цінного подарунку - Daewoo matiz! А уже 15 липня 2018 року за адресою м. Тернопіль, вулиця Живова, 11Б (супермаркет вікон та дверей «Перфект») відбудеться жеребкування та оголошення переможця!

Учасниками акції «Виграй автомобіль» не можуть бути юридичні особи, працівники компанії та їх близькі родичі.

Важлива інформація!

Оригінали документів, що засвідчують факт придбання віконної та дверної продукції компанії «Перфект» (фактура, чек, гарантійний талон) повинні зберігатися до завершення акції!

Дізнатися більше про умови акції «Виграй автомобіль» ви можете зателефонувавши на безкоштовну інформаційну лінію, номер якої ви бачите на сайті!

Пропонуємо нашу продукцію, купуючи яку, ви маєте можливість стати учасником акції та виграти автомобіль Daewoo matiz!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно