0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Настінний провітрювач Аеропак

Стіновий провітрювач Aeropac "Аеропак" - ковток свіжого повітря в будь-яких умовах

Життя в мегаполісі іноді здається надто складним. І справа не тільки в швидкому ритмі, а й у навколишньому середовищі. Шум, постійний рух автомобілів, невгамовні сусіди - з таким стикаються і мешканці великих міст і, в останні роки, навіть городяни районного масштабу. А іноді так хочеться просто свіжого повітря і тиші. Саме тому стіновий провітрювач Aeropac "Аеропак" - зручне, практичне, і дуже вигідне придбання.

Особливості роботи провітрювача Аеропак

Для того щоб зважитися на таку покупку, досить ознайомитися із перевагами пропозиції. По-перше, купити Аеропак варто тим, у кого в будинку є маленькі діти. Цей пристрій забезпечить постійний приплив свіжого повітря, і це захистить приміщення від протягів. По-друге, таке придбання буде корисним для людей, які страждають на алергію. З таким механізмом ви зможете запобігти потраплянню в будинок пилку і пилу ззовні, які часто є серйозними алергенами. Нарешті, одне з головних достоїнств провітрювача Аеропак - його дуже тиха робота. Тільки уявіть, ви отримаєте доступ до свіжого повітря ззовні і при цьому повністю ізолюєтесь від шуму вулиці. До того ж регулювати кількість і інтенсивність припливу повітря зможете самостійно. Компактний, затишний і дуже ефективний - такий провітрювач не буде зайвим ні в одному будинку.

Важливі нюанси при виборі стінного провітрювача

Наважуючись на важливу покупку, кожен прагне віддати гроші за дійсно якісний товар. Тому рішення на користь проветрювачів Аеропак - розумне і обґрунтоване. Ця система виготовляється в Німеччині, а німецька якість ще нікого і ніколи не підводила. Ще один аргумент - правильна серцевина виробу. Адже дуже важливо, щоб крізь стіновий провітрювач не проникали в будинок забруднені частинки повітря. У нашому випадку пристрій працює на основі вугільного адсорбційного фільтру, який затримує близько 80% бруду ззовні. Третє питання, яке хвилює споживачів - енерговитратність приладу. Тут можна без сумнівів стверджувати, що пристрій дуже економний. Нарешті, обов'язковою умовою приємної покупки є і ціна Аеропак. Вона повністю виправдана і навіть трохи дивує. Адже німецьку якість за такі гроші просто не можна ігнорувати.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в доцільності покупки - зверніться в наш Інтернет-магазин. Ми готові надати вам всі аргументи на користь такого придбання. Приємний мікроклімат в будинку вам гарантований!

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно